Комерційні торги в систему Прозоро.Продажі

З появою системи електронних аукціонів Прозоро.Продажі український бізнес отримав можливість прийняти участь в відкритих торгах по продажу держмайна, а також майна комунальної форми власності. На даний час вже багато підприємств зареєструвалися в системі та змогли впевнитися в тому, що вона являється швидким інструментом для реалізації та оренди майна.

Що можна купити на комерційних торгах

На відкритому електронному аукціоні можна придбати:

  1. будівлі та приміщення;
  2. обладнання;
  3. земельні ділянки;
  4. послуги, тощо.

Комерційні торги відрізняються від звичайних тим, що власником майна виступає приватне підприємство. Крім продажу, приватна компанія також може здавати своє майно в оренду через систему електронних торгів Прозоро. Тобто і для державних замовників, і для приватних підприємств система забезпечила рівні можливості.

В чому переваги системи Прозоро.Продажі для бізнесу

На сьогоднішній день представники бізнесу бажають знайти безпечний торгівельний майданчик, де вони можуть реалізовувати своє майно та здавати його в оренду на вигідних умовах. Саме таким являється система ПрозороПродажі, яка дає можливість продавцям швидко знайти покупців та заключити з ними договір купівлі-продажу. При цьому також забезпечується справедлива ціна лоту, так як її визначають самі учасники торгів – покупці. Вони подають заявки на участь в аукціоні, а коли він розпочинається – роблять свої ставки. Переможцем стає той, хто запропонував найвигідніші умови для продавця.

Представники бізнесу також вибирають електронні торги Прозоро для того, щоб зробити продаж своїх активів відкритим та прозорим. Це підніме репутацію компанії серед її клієнтів, партнерів по бізнесу, а також інвесторів. Крім цього, участь в електронних торгах дає можливість прорекламувати свій товар без потреби в створенні широкої рекламної кампанії.

Де проводяться аукціони

Із-за того, що сама система Прозоро.Продажі не має необхідного функціоналу та програмного забезпечення для проведення торгів, цим займаються акредитовані торгівельні майданчики. Всього їх налічується більше 4 десятків. Для ознайомлення з більш детальною інформацією про електронні торгівельні майданчики можна скористатися сайтом sale.uub.com.ua. Якщо інформації, що є на сайті буде недостатньо, можна скористатися консультаційною допомогою менеджерів торгівельної біржі.

Хто може стати учасником торгів

Купувати товари в систему Прозоро.Продажі можуть фізичні особи та приватні підприємства. Єдиною головною умовою для участі в електронних торгах являється оплата гарантованого внеску. Також електронній майданчик може брати плату за участь в торгах. Крім цього всі учасники аукціону повинні надати на перевірку необхідні документи.

Для того щоб створити аукціон чи прийняти участь в торгах, необхідно спочатку зареєструватися на офіційному електронному майданчику. Далі необхідно ознайомитися з регламентом його роботи и підготувати пакет документів для перевірки. Після цього можна буде створити аукціон з детальним описом лоту. Всі бажаючі зможуть прийняти в ньому участь та запропонувати свої ціни. Після того, як аукціон закінчиться, система автоматично от сортує цінові пропозиції учасників, поставивши на перше місце найбільш вигідне. Організатор торгів може навіть не розглядувати інші пропозиції, а відразу вибрати переможцем того, хто запропонував найбільшу ціну за лот.

Більше цікавої інформації про комерційні торги ви можете знайти тут https://sale.uub.com.ua/ru/filter/commercial-trades. Необхідно пам’ятати, що для того, щоб ваш лот користувався успіхом, необхідно зробити привабливий та повний його опис. Опишіть всі деталі товару з урахуванням найважливіших характеристик.