Як купити електроніку на Прозорро

Для продажу чи купівлі електроніки за ринковими цінами рекомендуємо приймати участь у електронних біржових торгах. На публічних аукціонах можна продати чи купити побутові та промислові електронні прибори та обладнання різного призначення від українських та іноземних виробників. Електронні торги проходять на відкритій платформі Прозорро. Це унікальна система, яка робить торгові операції між сторонами прозорими та доступними. Для участі у торгах потрібно зареєструватися на ProZorro, або на ресурсах офіційних партнерів системи державних закупівель. Українська Універсальна біржа (УУБ) — це акредитований майданчик Прозорро, дізнатися більше можна  за посиланням megasale.com.ua.

Плюси продажу та купівлі електронних приборів на  ProZorro.Sale

Головними перевагами електронних бірж є велика кількість продавців та покупців на різноманітні товари, обладнання, сировину, послуги та роботи. Залучення великої кількості учасників з усієї України та нерезидентів дозволяє створити збалансовані ринкові умови, на яких ціни формуються під впливом здорової конкуренції, попиту та пропозиції.

Продавці електроніки отримують можливість залучати потенційних покупців, які зможуть запропонувати вигідні умови угоди. Чим більше бажаючих купити продукцію, тим вище буде вартість лоту. А покупці мають можливість придбати якісну техніку з гарантіями за оптовими цінами.

Як проходять торги на ProZorro

Щоб виставити товар на продаж, потрібно зареєструватися у системі Прозорро чи на майданчику УУБ, як постачальник. Якщо у вас виникають питання по процедурі реєстрації чи оголошення публічного аукціону, проконсультуйтеся зі спеціалістами Української Універсальної біржі.

Для оголошення тендеру чи аукціону потрібно надати детальний опис партії чи одиниці товару, технічні характеристики, поточний стан (новий, б/с), стартову вартість. Дата призначається за кілька днів чи тижнів (в залежності від товару). Для товарів масового користування можна не затягувати з датою проведення. А для унікального обладнання за високою ціною краще не спішити, щоб на аукціон подали заявки більше учасників. Після старту аукціону учасники можуть коригувати свої цінові пропозиції і перемагає той, хто запропонує найвигідніші умови продавцю. Продавець і переможець укладають договір, який є обов’язковим для виконання обома сторонами.