Оренда залізничних вагонів за допомогою системи Прозорро.Продажи

Наприкінці 2018 року ДП «Прозорро.Продажі» розпочало проект оренди вагонів для ВАТ «Укрзалізниця» www.uub.com.ua/prozorro/sale/orenda-vagoniv/. Її метою було забезпечити тимчасове користування дефіцитними вантажними вагонами, які є неабиякими фактичними, відповідно, їх оренда принесе державі хороший дохід.

Переваги оренди залізничних вагонів через систему Prozorro

Метою державного підприємства «Прозорро.Продажі», зробленого та запущеного у 2016 році, був сумлінний та прозорий продаж державного та комунального майна згідно з тезами електронних тендерів ProZorro. Все почалося з продажу майна банків-банкрутів, і сьогодні через офіційні сайти ProZorro.Sale, продаються об’єкти державної та комунальної власності, дозволи на користування надрами, проводяться аукціони з оренди автомобілів Укрзалізниці або нежитлової нерухомості тощо.

Всі аукціони в електронній системі Prozorroздійснюються добросовісно і відкрито, оскільки такий підхід робить немислимим створення корупційних схем. Зараз акціонерне товариство «Укрзалізниця» виставляє на відкриті аукціони до 10% невикористаного парку.

Особливості оренди вантажних вагонів через електронну платформу «Української універсальної біржі»

Для оренди вагонів «Укрзалізниця» власнику вантажу потрібно заздалегідь зареєструватися на одній з офіційних електронних платформ, підключених до системи ProZorro.Sale. Вибираючи в оренду зерновози, піввагони, бункери для цементу або криті вагони, акредитовані на сайті «Української універсальної біржі», клієнти можуть бути впевнені в чесних аукціонах, відсутність дискримінації та упередженості щодо окремих учасників, які хочуть взяти машини в оренду. Аукціони проводяться публічно, і не лише контролюючі органи, а й кореспонденти та представники громадськості можуть контролювати їхній хід.

При оренді вагонів початковою ціною партії є вартість однієї карети на день. Кількість днів, на які вагони здаються в оренду, пункт завантаження та кінцевий пункт призначення узгоджуються сторонами більш детально після аукціону.

Кваліфіковані експерти сайту sale.uub.com.ua допоможуть вам розібратися з технічними тонкощами. Зателефонуйте в наш контактний центр, підпишіться на розсилку електронною поштою, сторінку у Facebook та на каналі Telegram – будьте першими, хто дізнається про найцікавіші лоти та виграє аукціони.